هم‌دوره پیوس و محرمی در دسته دوم ژاپن به میدان می‌رود

ورزش > فوتبال جهان - کازویوشی میورا، فوتبالیست ۴۹ ساله ژاپنی قراردادش را یک سال دیگر با باشگاه اف سی یوکوهاما تمدید کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کازویوشی میورا که در ژاپن به نام کینگ کازو معروف است در 2 ماه باقی‌مانده به 50 سالگی‌اش قرارداد خود را با باشگاه اف سی یوکوهاما تمدید کرد.

میورا که 32 فصل تجربه بازی در لیگ ژاپن را دارد و در دوره مجتبی محرمی و فرشاد پیوس در تیم ملی ژاپن بازی می کرد. این فوتبالیست ژاپنی در سال 2000 میلادی از بازی‌های ملی با 55 گل زده در 89 بازی خداحافظی کرد و رکورددار کهن‌ترین فوتبالیست و گلزن در کشورش است.

کازویوشی میورا در فصل گذشته لیگ ژاپن 20 بازی برای تیم اف سی یوکوهاما انجام داد و 2 گل نیز به ثمر رساند.

256 43

 

اخبار آنلاین ایران و جهان ArticleHa جستجوی خبری ایران و جهان گردآوری مطالب جدید وب مطلبستان FaLand تهدید نتانیاهو به موشکباران غزه رونمایی مقاومت از دو موشک جدید - قیمت وینچستر - جسد زیر مترو - مسیرهای امن کوهنوردی در شمال تهران آکا - اموزش دوخت درجه سربازی - مطالب onvanshoالمتوسطة بغداد ٢٠١١ - سوال هایی برای ارزیابی هوش با جواب - مشخصات کولر گازيال جي 13000 - بهترین مولودیهای جوادمقدم درباره امام مهدی - ترتيب نتائج الباکالوريا 2017 بالجزائر - نتائج امتحانات البکلوريا للصف الثالث المتوسط بغداد العراق 2017_2010 - matlabevizhe